Opinie

Aleksandra i Paweł

Jesteśmy pełni podziwu dla niezwykłego kunsztu i profesjonalizmu Martyny na równi z zachwytem nad efektami jej pracy. Sam kontakt i współpracę z Martyną wspominamy bardzo miło. Zarówno podczas ceremonii, zabawy, jak i sesji plenerowej mieliśmy wrażenie, że przebywamy ze starym, dobrym znajomym. Jednocześnie podczas zaślubin i przyjęcia weselnego Martyna była praktycznie niewidoczna, starając się fotografować dyskretnie i z wyczuciem. Potrafiła przy tym uchwycić najpiękniejsze chwile i rozładowywać atmosferę, mimo iż dzień ten był dla nas szczególnie stresujący.

 

Zdjęcia zrobione przez Martynę są świetnie wykadrowane i „oświetlone”. Profesjonalny sprzęt jakim dysponowała bez wątpienia przyczynił się do tego. Martyna zaproponowała nam również bardzo ciekawą formę albumu – fotoksięgę, w której starannie wyselekcjonowane fotografie, tworząc przeróżne układy graficzne, łączą się w spójną całość. Rodzina i znajomi w samych superlatywach wypowiadali się na temat albumu.

 

Komentarz jest być może ździebko przydługi, ale w ten sposób chcemy Martynce jeszcze raz podziękować za uczynienie z naszego ślubu i wesela tak pięknej fotoopowieści.

 

Wiem, też ile czasu i stresu zajęło nam znalezienie „tego właściwego” fotografa. Mamy nadzieję, że dzięki naszej szczegółowej opinii chociaż troszeczkę ułatwimy podjęcie tej decyzji innym zestresowanym i zabieganym parom :) Tym bardziej, że cena ma znaczenie, a kwota, którą zaproponowała Martyna jest co najmniej adekwatna do jakości wykonanej usługi.

 

 

Magdalena i Andrzej

Martyna Mykietyn-Syćko, czyli „fotograf do zadań specjalnych”

 

Wspina się na drzewa, pracuje w czterdziestostopniowym upale, nie straszne jej tłumy gapiów, przemoknięte buty, ani guzy czy siniaki. A wszystko po to, by stworzyć sesję, o jakiej zawsze marzyliście...

 

Kreatywność i pasja to znak firmowy Pani Fotograf. Dusza artystki, jaką niewątpliwie posiada, sprawia, że każde zdjęcie wykonane przez nią jest małym dziełem sztuki. Brak myślenia (i działania) schematami, indywidualne podejście do klienta oraz (jakże rzadko występująca w tej profesji) umiejętność słuchania powoduje, że każde zdjęcie jest jedyne i wyjątkowe.

 

Dzięki niebywałym zdolnościom interpersonalnym Martyny sama sesja jest ciekawym i bardzo przyjemnym doświadczeniem, które polecamy każdemu. My naszą na pewno zapamiętamy na długo...

 

 Kompetencje, profesjonalizm i ogromna wrażliwość estetyczna uczyniła z zaprojektowanej specjalnie dla nas fotoksięgi nie tylko pamiątkę najważniejszych chwil naszego życia, ale przede wszystkim piękną, bajkową opowieść o miłości, której bohaterami jesteśmy my sami.

 

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszego podziwu dla talentu „naszej Pani Fotograf” i wdzięczności za to, że potrafiła nadać formę temu, co wydawało się nieuchwytne...

 

 

Dagmara i Michał

Sesja ślubna z Makkina-foto to niezapomniana przygoda i najlepsza pamiątka, jaką można sobie wyobrazić. Podejście Pani Fotograf do swojego zawodu sprawia, że nawet najbardziej oporni modele się przełamują. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że mój mąż, który nie znosi się fotografować, po sesji plenerowej stwierdził, że "nie było tak źle"  :) A było to dla niego nie lada wyzwanie - dla kogoś, kto swój kontakt z fotografią mógłby ograniczyć do robienia zdjęć "widoczków", te kilka godzin pozowania to naprawdę sporo. Dla mnie osobiście była to okazja, by poczuć się jak fotomodelka. Osobowość Martyny - człowieka oddanego swej pracy i w momencie wykonywania zdjęć calkowicie skupionego na zadaniu i na tym, by zrobić jak najlepsze ujęcie, spowodowało, że obydwoje czerpaliśmy z sesji frajdę. Potrafi ona wydobyć z ludzi piękno, podpowiada, jak stanąć, co zrobić nie tylko, by wyszło dobre zdjęcie, ale i by klienci byli zadowoleni.

 

 Efekt był niesamowity - kilkadziesiąt pięknych fotek, wśród których znalazły się nie tylko romantyczne, ale również i takie pokazujące naszą drugą, nieco szaloną odsłonę. Podziwiamy je regularnie przeglądając elegancki fotoalbum, w którym Martyna zamknęła nasze wspomnienia ze ślubu.

 

Szczerze polecamy usługi  Makkina-foto. Korzystając z oferty firmy można być pewnym, że otrzymamy profesjonalną obsługę i piękne fotografie, które już na zawsze będą wspomnieniem najważniejszych chwil w życiu.

Judyta i Tomek

Współpraca z Martyną to czysta przyjemność. Dzień ślubu to jeden z najbardziej stresujących dni w życiu, dlatego ważne jest to żeby wszystko co sobie zaplanowaliśmy wyszło nie na 100 a na 200%. Tak też wyszła sesja  pod okiem Martyny, zresztą zdjęcia mówią same za siebie. Niepowtarzalna profeska, spokój, opanowanie a przede wszystkim cierpliwość to główne cechy wyróżniające Martynę od innych „ślubnych fotografów” ! Mało tego, Martyna w to co robi wkłada całe serce - co mogą potwierdzić nasi goście weselni „Co za dziewczyna ona już całą sobą tą podłogę tu wytarła”. Wychwyciła wszystkie emocje i każdy nasz „nagły” pomysł zamieniła w niepowtarzalne ujęcie. Całość wyszła rewelacyjnie! A nasz album ślubny to najpiękniejsze wspomnienia które możemy odtwarzać wciąż i wciąż od nowa….. Dziękujemy Ci Martynko!!!

 

 

Ewa i Marcin

Martyna robiła zdjęcia na naszym weselu, a także album upamiętniający to wydarzenie i chyba jedyne co możemy powiedzieć to że są one rewelacyjne. Cała rodzina z nami na czele jest nimi po prostu zachwycona. Przy jej ujęciach zbyteczni stają się kamerzyści, wykonane przez nią zdjęcia ukazują ogrom emocji towarzyszących całej uroczystości, wszystko wydaje się być takie piękne i bajeczne, a album dzięki swej solidności przetrwa lata. Co do samej Martyny to jest ona przesympatyczną osobą dającą z siebie 100% i z wielką przyjemnością będziemy ją wszystkim polecać.

 

 

Ksenia i Krzysztof

Martynko! Dziękujemy Ci za wspaniałe zdjęcia! Za najpiękniej zachowane "ulotne chwile", za złapanie emocji, uczuć i wzruszeń, za to jak TEN ważny dla nas moment zatrzymałaś - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Dziękujemy za stworzenie pamiątki, dzięki której nawet kiedy przyjdzie nam na moment zwątpić, będziemy mogli wrócić do tego dnia, by stwierdzić, że warto było! Dziękuję Ci w imieniu swoim i mojego męża!

Magdalena i Rafał

Pani fotograf na sesję przyszła profesjonalnie przygotowana. Miała sprawdzone pomysły jak zapozować, ustawić się by ładnie wyjść na zdjęciu. Jakość sesji rewelacyjna. Zdjęcia piękne! Doskonale zrobione technicznie, świetnie obrobione i wybrane te najlepsze! Bardzo dobry stosunek jakości do ceny! Pracę i produkty Pani Martyny oceniamy 11/10

 

 

Monika i Marcin

Miałam to szczęście, że Martyna Mykietyn realizowała moja sesję ślubną. Profesjonalizm i talent Martyny pozwolił nam uwiecznić jeden z najważniejszych dni w naszym życiu w pięknej oprawie. Każde zdjęcie zostało poddane strannej obróbce, aby wydobyć z niego wszystkie walory estetyczne. Zdjęcia są piękne, zrobione w odpowiednich momentach. Ponadto Martyna jest przesympatyczną osobą. Sprawiała, że stres związany z fotografowaniem mijał. Polecam fotografię Martyny. Zdjęciami i albumem będziemy się cieszyć przez długie lata.

 

 

Kasia i Mariusz

Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie. Twoja osoba i podejście sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie. Martyna jest osobą pozytywną, pełną ciekawych pomysłów, potrafiącą stworzyć niesamowicie przyjemną atmosferę, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Sesja plenerowa, której miejsce podsunęła nam Martyna, to była dla nas świetna zabawa i czas spędzony w miłym towarzystwie. Z wielką przyjemnością wracamy do oglądania zdjęć, prezentując je najbliższym. Jesteśmy pełni podziwu dla talentu. Zdjęcia są śliczne.

Kinga i Paweł

Efekty, które widzicie zawdzięczamy naszej wspaniałej Pani Fotograf, która skakała po drzewach, tarzała się w trawie i robiła różne dziwne figury, aby zdjęcia wyszły szałowo. Dzięki Tobie, Martyna, poczuliśmy się jak na pierwszej randce i zakochaliśmy się w sobie na nowo. Polecamy wszystkim!!!

Marlena i Mateusz

Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej. Obydwoje nigdy nie mieliśmy kontaktu z obiektywem, dlatego też obawialiśmy się spotkania z fotografem - szczególnie, że zdjęcia miały charakter intymny. Bardzo dobre przyjęcie ze strony Martyny i jej doświadczenie zawodowe szybko nas rozluźniło i poczuliśmy się swobodnie. Atmosfera jak najbardziej sprzyjała robieniu świetnych ujęć, można powiedzieć z "niczego", a sama Martyna swoim podejściem zachęcała do współpracy. Dzięki jej pomysłowości i zaangażowaniu mamy wspaniałą pamiątkę na długie lata!

Klaudia

Świetna atmosfera podczas sesji, Martyna jest naprawdę bardzo utalentowaną i sympatyczną osobą. Jak najbardziej polecam Martynę !!!!!! :):)Spełnia się również jako stylista i makijażysta ;) Mega plus !!! POLECAM  

 

 

Filip

Martynka to fotograf IDEALNY!! Potrafi całkowicie oddać się temu co robi, ma mnóstwo różnych pomysłów, a przy tym fotografia to jej pasja co widać na każdym zdjęciu. To najlepsza sesja w jakiej brałem udział.. A do tego jest przesympatyczną osobą ;)

 

 

Ania

Martynka to nie tylko świetny fotograf, ale również człowiek. W swoją pracę wkłada dużo serca, a zdjęcia robi tak długo, aż wyjdzie idealnie, to profesjonalistka. No i robi najlepszą kawę na świecie! ;)

 

 

Malwina

Przygoda z Makkina-foto np. sesji dla Pań jest wspaniałą zabawą i fajnym prezentem dla najbliższych:) Miałam taką okazję i pamiętam to do dziś. Osoba profesjonalna, skromna i pełna ciekawych pomysłów to właśnie Martyna a do tego jest ciepłą i wspaniałą osobą:) polecam bardzo!!!

 

 

© 2013 by Martyna Mykietyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.projektowanie stron www